Skip to main content

Promocje i Okazje

Ta kategoria to prawdziwy raj dla poszukiwaczy oszczędności. Tutaj sklepy, butiki i stoiska łączą siły, aby stworzyć ekscytujące symfonie rabatów i atrakcyjnych ofert. Przechadzając się po jej korytarzach, znajdziesz wyjątkowe oferty na ubrania, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego i wiele więcej.

To miejsce pełne emocji i możliwości, gdzie jakość nie musi iść w parze z wygórowaną ceną. Tutaj codziennie odkrywasz inspirujące okazje, które pozwalają spełnić twoje potrzeby bez nadmiernego obciążania portfela. Witaj w świecie nieustającego zakupowego święta w kategorii "Promocje i Okazje" w Galerii Oławska!

Dzień Matki

Tatuum

TATUUM Dzień Matki -20% przy zakupach za 399 zł! Promocja trwa do 25 maja - szczegóły w salonie.

Dzień Mamy

Greenpoint

Celebruj z Greenpoint to Kobiece Święto i skorzystaj z rabatu -20% na wszystko przy zakupach za 199,99 zł. Promocja trwa do 27.05.2024. Do zobaczenia w sklepie! ☺️

LEN na lato

Wółczanka

Odkryj prawdziwy komfort. Poczuj się swobodnie i elegancko. Masz już swoją lnianą koszulę w szafie? Promocja trwa do 31.05

Dzień Mamy

W.Kruk

Odkryj propozycje prezentów na Dzień Mamy i podaruj jej coś, co zostanie pamiątką Waszych wspólnych momentów! Specjalne oferty i promocje znajdziesz w salonie W.KRUK oraz na wkruk.pl. Promocja obowiązuje do 31.05.2024.