Skip to main content
Galeria
mapa

Plan Galerii

Plan Galerii

Galeria Oławska to miejsce, w którym spełnisz wszystkie swoje zakupowe marzenia. Od najnowszej mody, po delikatne smaki w restauracjach i kawiarniach. Ponadto, nie brakuje udogodnień dla całej rodziny, w tym strefy zabaw dla dzieci, gdzie najmłodsi mogą świetnie się bawić podczas Twoich zakupów - wszystko to dostępne jest na wyciągnięcie ręki na poniższym planie. 

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedną z czterech kondygnacji, które Cię interesują. Każda z nich została  przedstawiona w formie mapy z dokładnym układem dostępnych stoisk. Każda z tych map zawiera aktywne markery, które reprezentują poszczególne stoiska i punkty usługowe. Po najechaniu kursorem myszy na dany marker otrzymasz informacje na temat konkretnego sklepu lub usługi. Dzięki temu łatwo odnajdziesz wszystkie ulubione sklepy oraz odkryjesz nowe miejsca, które mogą Cię zainteresować. Wygodne planowanie zakupów lub spotkań to teraz kwestia kilku kliknięć!

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedną z czterech kondygnacji, które Cię interesują. Każda z nich została  przedstawiona w formie mapy z dokładnym układem dostępnych stoisk. Każda z tych map zawiera aktywne markery, które reprezentują poszczególne stoiska i punkty usługowe. 


wybierz poziom
Plan Galerii Oławskiej

Przesuwaj mapę w poziomie, aby zobaczyć pozostałe części obiektu.